Ana Sayfa Genel Güvenli Sanal Para

Güvenli Sanal Para

518
0

Son yıllarda işlem hacmi giderek büyüyen sisteminin aktif olarak çalışması için güvenilir bir aracı kuruma ihtiyaç duyulmaktadır. Aracı kurumlar tarafından sanal paranın alım satım işlerini yapabilir ve anlık yükseliş ve düşüşlerini takip ederek güvenli işlem gerçekleştirebilirsiniz. Firma sanal paralar üzerinde işlem yapılmasına olanak tanıyan bir aracı kurumdur. Firmanın verdiği hizmetleri incelemek ve giriş yapmak için turkcoins.net adresini ziyaret ediniz. Firma günün her saati canlı destek hattı ile müşterilerinin sorunlarına çözüm arar.

Bitcoin Bozdurma

Firma Bitcoin bozdurma konusunda yani Bitcoin sanal paranızı TL ya da başka cins paraya çevirme işlemini yetkili olarak yapan güvenilir bir firmadır. Firma İstanbul’ da ki müşterileri için belirlediği bir ATM’de sanal para bozdurma işleminin yapılmasına onay verirken, öte yandan internet ortamından sanal para bozdurma işlemi için günün her saati hizmet veriyor. Bitcoin bozdurma işlemleriniz haftanın her günü yapılıyor. Ayrıca ödemeleriniz ücretsiz havale yöntemi ile birçok bankalara en geç on dakika içinde anlık olarak yansıyor. Bitcoin bozdurma işleminde firmaya müşteri iBAN numarası ve isim soy isim ile bozduracağı Bitcoin limitini bildirir ve ardından firmanın Bitcoin adresine gönderilen Bitcoinler kura uygun olarak bozulur. Anında müşteri hesabına yansır.

Bitcoin Satın Alma

Bitcoin artık dünya genelinde kabul görmüş bir sanal para birimidir. Ülkemizde de oldukça fazla kullanıcısı olan Bitcoin sisteminin bu kadar çok rağbet görmesinde yapılacak tüm işlemlerin anlık olarak yapılabilmesi ve herhangi bir mekanizmanın kontrolünden geçmemesidir. Bu derece güvenli bir yatırım aracı olan Bitcoin satın alma işleminin birçok farklı yöntemi vardır. Bunlar arasında ülkemizde yaygın olarak kullanılan havale ya da EFT ile ödeme yönteminde firma bir sefer mahsus olarak kişinin fotoğraf bilgileri istenir. İşlem tamamlandıktan sonra ise bilgiler yedeklenmeden silinir. Ayrıca elden Bitcoin alma seçeneği ile firmanın yetkili personeli ile iletişime geçerek Bitcoin alınır.

Ethereum Satın Alma

Firma birçok sanal paranın her türlü işlemini güvenle yapabileceğiniz yetkili firma olarak hizmet verir. Firma ile haftanın her günü ve günün her saati iletişime geçerek Ethereum satın alma ve diğer sanal para satın alma ve bozdurma işlemi yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz