Ana Sayfa Türkiye Marmara Kış Aylarında Tercih Edilen Bungalovlar

Kış Aylarında Tercih Edilen Bungalovlar

169
0
Isıtmalı Havuzlu Bungalov
Isıtmalı Havuzlu Bungalov

Kış Aylarında Tercih Edilen Bungalovlar son zamanların tatil tercihleri arasında ilk sıralara yerleşti. Özellikle ekonomik durumlar ve pandemi sonrası sağlık açısından tatil terichlerinin değişmesi bungalov tatiline olan talebi artırdı.

Bungalov tatili denildiğinde hemen hemen herkesin aklına ağaç üzerinde yapılan penceresi kapısı olmayan, neredeyse 4 tahtanın arasında yapılan düşük kaliteli tatiller geliyor. Fakat günümüzde bunun değiştiğini söylememiz gerekir. Günümüzde bungalovlar son derece modern, son derece temiz, havuzlu, ısıtmalı havuzu bulunan herkesin gittiğinde geri dönmek istemeyeceği bungalovlar bulunuyor. Ayrıca sadece Antalya, Ege bölgelerinde yazın yapılan tatiller değil Marmara, Karadeniz gibi bölgelerde de bungalov tatilleri sizleri bekliyor.

Sıcak havuzlu & ısıtmalı havuzlu bungalovlar

Yazının başında da belirttiğimiz gibi kışın gittiğinizde bungalov odanızın önünde sıcak havuza girmenin keyfini hayal etmenizi istiyoruz. Eminiz ki şimdiden kış tatilini düşünmeye başladınız.

Isıtmalı Havuzlu Bungalov
Isıtmalı Havuzlu Bungalov

Marmara bölgesinde doğa ile iç içe bir bungalov tatili düşünüyorsanız özellikle kış günü Isıtmalı havuzlu bungalov tavsiye ederiz. Kış tatillerinin nispeten ekonomik olması ve kışın ısıtmalı havuza girmenin keyfini yaşamak sizi böyle bir tatile itecektir.

Sapanca Popüler Bungalovlar

Türkiye’nin en kalabalık ili olan İstanbul’dan en azından hafta sonu tatili için gidilebilecek mesafede olan (150 km – 1,5 saatlik mesafe) Sapanca gölü bir çok kişinin nefes almak için tercih ettiği yerlerin başında geliyor. Sapanca’nın son zamanlarda bungalov konusunda ünlenmesi, yeşil ve oksijeni bol havası ile doğa tatili denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri oldu.

Sapanca bungalov konusunda oldukça gelişmesi nedeniyle ve doğayı çok iyi korumaları sayesinde kendinizi şehrin stresinden arındırıp doğaya bırakabiliyorsunuz.

Sıcak Isıtmalı Havuzlu Bungalov
Sıcak Isıtmalı Havuzlu Bungalov

Sabahları yapacağınız doğa yürüyüşü, sapanca gölünü ziyaret ederek güzel bir güne başlangıç yapabilirsiniz. Tüm gün yapacağınız gezinin ardından kendinizi bungalovunuzun ısıtmalı havuzuna attığınızda yaşayacağınız rahatlama ile hayatınızdaki en rahat uykuyu çekebilirsiniz.

Sapanca’nın popüler ve konforlu bungalovlarında tatil yapmak için erken rezervasyon avantajlarını da hatırlatmak isteriz. Erken rezervasyon sayesinde ısıtmalı sıcak havuzlu bungalovlarda çok ekonomik fiyatlara aile tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere örnek olması açısından sapanca bungalovlara örnek bir videoyu şuraya bırakalım.

Sapanca bungalovlarında yaptığınız tatil sonrasında yorumlarınızı bekliyor, tatil anılarınızı okumak için sabırsızlanıyoruz. Sizlere şimdide iyi tatiller.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz